fbpx

Сучасні умови виробництва, де використовуються нові технології, потребують висококваліфікованих робітників. Це і спонукає колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва до пошуків нових форм і методів організації навчально-виробничого процесу та впровадження в навчальний процес інноваційних та виробничих технологій. Одним із найважливіших чинників підвищення якості професійного навчання є адаптація молодих робітників до нових економічних умов і соціального партнерства. Таким партнером Львівського ВПУ дизайну та будівництва з 2005 року є фірма «КНАУФ», яка відіграє важливу роль у підготовці наших випускників. 

 Важливим кроком співпраці навчального закладу з фірмою «KНАУФ» стало відкриття 2 листопада 2006 року навчально – практичного будівельного центру. Це взаємовигідне партнерство, адже фірма презентує нам новітні технології, а ми готуємо робітників, які працюватимуть за  матеріалами і технологіями «КНАУФ».

Основними напрямками дiяльностi регiонального навчально-практичного будiвельного центру за технологiями «КНАУФ» є:

1. Скерування роботи регiонального навчально-практичного будiвельного центру за технологiями «КНАУФ» на вирiшення питань пiдвищення квалiфiкацiї педагогiчних працiвникiв за категорiями:

– викладачi професiйно-технiчних навчальних закладiв;

– технологи будiвельних органiзацiй;

– майстри виробничого навчання професiйно-технiчних навчальних закладiв;

2. Органiзація та проведення курсів пiдготовки, перепiдготовки та пiдвищення квалiфiкацiї робiтникiв будiвельних професiй захiдного регiону з вивчення нових технологiй та матерiалiв «КНАУФ».

З. Впровадження інноваційних технологій «КНАУФ» в навчально – виробничий процес.


Звіт про роботу навчально-практичного центру

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x