Опис, що таке НПЦ

Для популяризації робітничих професій серед молоді важливо налагоджувати  співпрацю із виробничими підприємствами, соціальними партнерами, створюючи сучасні навчально-практичні центри.
Навчально-практичні центри (НПЦ) є  структурним підрозділом закладу професійної (професійно-технічної) освіти державної  форми власності  ДНЗ  «Львівське   вище професійне училище  дизайну та  будівництва».
Оскільки центр є частиною матеріально-технічної бази навчального закладу, використовувати обладнання можуть:
– учні навчального закладу;
– незайняте населення або фахівці, які працюють та вирішили змінити професію і вступили до професійно(професійно-технічного) навчального закладу;
– робітники з інших підприємств, яких направили в заклад для підвищення кваліфікації;
– майстри виробничого навчання інших закладів професійно(професійно-технічної) освіти , які проходять стажування.
Удосконалення змісту навчального процесу  у співпраці з соціальними партнерами – це якісна підготовка кваліфікованих робітників для будівельної сфери, що дає можливість учнівській молоді здобувати фах відповідно до вимог сучасного ринку праці, який потребує робітників високого професійного рівня. Тож навчально-практичні центри, створені спільно з виробниками, спрямовані на ефективний розвиток сучасної системи професійної освіти.

Для учнів

Сучасні умови виробництва, де використовуються нові технології, потребують висококваліфікованих робітників. Це і спонукає колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва до пошуків нових форм і методів організації навчально-виробничого процесу та впровадження в навчальний процес інноваційних та виробничих технологій. Одним із найважливіших чинників підвищення якості професійного навчання є адаптація молодих робітників до нових економічних умов і соціального партнерства.
Навчальний процес учнів, які здобувають робітничі професії, ґрунтується на сучасних технологіях, а зміст навчальних програм відповідає запиту виробничої сфери, щоб майбутні фахівці були якісно підготовлені і без зусиль інтегрувалися у професійну діяльність. Завдяки такій взаємодії ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва»удосконалює методи професійної підготовки учнів, переймаючи досвід і практику застосування передових технологій у виробників.Навчально-практичні центри сприяють якості професійної підготовки здобувачів освіти.

Для дорослих

На базі ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» здійснюється курсове навчання з підготовки та перепідготовки робітничих кадрів з отриманням сертифікатів з професій:
– Монтажник гіпсокартонних конструкцій 3,4,5 розряду «KNAUF»
– Консультант з продажу будівельних матеріалів фірми  «KNAUF»
– Утеплювач фасадів «KNAUF»
– Опорядження будівель з використанням штукатурних систем «KNAUF»
– Декоративні малярні покриття ТМ «TRIORA»
– Структурні штукатурки ТМ «TRIORA»
– «Покрівельник сталевих покрівель» 2-3 розряду з використанням технологій покрівельних матеріалів ТОВ «Тайл»

Платні послуги