Історія училища

   1979 рік – будівельне училище тільки розпочинає свою трудову біографію.

У Львові на Донбасівській започатковується новий комплекс середнього професійно-технічного училища № 64, в якому, починаючи з 15 вересня, одночасно йшли будівельні роботи і велась підготовка спеціалістів для базового підприємства – Львівського домобудівного комбінату.
За короткий час на площі 3,5 гектар виріс величезний комплекс СПТУ № 64, навчальні комплекси якого вміщали 750 учнів – чудовий подарунок майбутнім будівельникам.
   Проте життя ставить нові завдання.
І ось 4 квітня 1999р. училище реорганізовано в художній професійно-технічний заклад,  а 2004р. – у Львівський професійний ліцей дизайну та будівництва.
Наказом Міністерства освіти і науки України від 3 березня 2010 року №175 “Про зміну та перейменування Львівського професійного ліцею дизайну та будівництва” на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 1998 року №481 “Про затвердження комплексних заходів щодо формування професійно-технічної освіти, спеціалізації та перепрофілювання професійно-технічних навчальних закладів” та, враховуючи потребу ринку праці у підготовці кваліфікованих кадрів, подання Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 28.01.2010р. №7-47, змінено тип та перейменовано Львівський професійний ліцей дизайну та будівництва у державний заклад “ЛЬВІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ДИЗАЙНУ ТА БУДІВНИЦТВА”.

Про училище

  Училище має потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані кабінети, професійні майстерні, лабораторії, комп’ютерні класи.
Створено всі умови для розвитку талантів художньої самодіяльності, технічної творчості, занять спортом, цікавого дозвілля та відпочинку. Оволодіти навичками професійної майстерності допомагають кваліфіковані викладачі та майстри. До послуг учнів є їдальня, спортивний зал, бібліотека. Традиційно організовуються футбольні турніри.
Училище постійно бере участь в оглядах-конкурcах „Кращий за професією”, займаючи призові місця.  Роботи учнів нашого училища кожний рік можна побачити на виставці ремесел, що традиційно проводится у Шевченкiвському гаю.
Вміння творити прекрасне – це безцінний дар, що потребує для свого існування цілковитої самовіддачі, натхненної праці та цілеспрямованого руху до мети.
Якщо ви прагнете, щоб праця зацікавила вас,  хочете долучитися до творчості і жити з перспективою, дарувати людям та місту Лева красу, навчатись у кращих майстрів-оформлювачів, художників, різьбярів, то найкращий шлях до цього – вступити на навчання у

     Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва!

Ви прагнете, щоб праця зацікавила і радувала Вас,   хочете долучитися до творчості і жити з перспективою, дарувати людям та місту Лева красу, навчатись у кращих майстрів-оформлювачів, художників, різьбярів, то найкращий шлях до цього – вступити на навчання у Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва - навчальний заклад європейського зразка!