Міжнародна співпраця

ДНЗ “Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва” долучається до участі у міжнародних проєктах що до співробітництва в галузі освіти і науки:

  • Співпраця між навчальним закладом та державною школою будівництва та геодезії ім. Н. Лопачинського місто Люблін
  • Міжнародна співпраця з Кобулетським професійним коледжем “Ахали Талга”(“Нова хвиля”)(Республіка Грузія)
  • Проєкт “Навчання в Німецько-Українському освітньому центрі”

 

Співпраця між навчальним закладом та державною школою будівництва та геодезії ім. Н. Лопачинського місто Люблін

Співпраця передбачає модернізацію системи підготовки кваліфікованих робітників, впровадження новітніх технологій в професійну підготовку здобувачів освіти, удосконалення методів викладання, розвиток компетентностей педагогів популяризація, новітніх технологій відповідно до європейських стандартів освіти.

Міжнародна співпраця з Кобулетським професійним коледжем “Ахали Талга”(“Нова хвиля”)(Республіка Грузія)

В рамках реалізації програми співпраці між навчальними закладами підписано меморандум про розвиток освітніх програм що до професійної підготовки, обміну досвідом, проведення спільних освітніх заходів.

Проєкт “Навчання в Німецько-Українському освітньому центрі”

Створений в рамках співпраці Національного університету “Львівська політехніка” та Торгово-промислової палати м. Ерфурта метою якої є підтримка української професійно-технічної освіти через її оновлення відповідно до європейських стандартів. Навчання в Німецько-Українському освітньому центрі сприяє вивченню та удосконаленню німецької мови, здобуттю нових практичних знань з урахуванням досвіду провідних підприємств Німеччини, отримання німецького диплому, проходження практики на підприємствах-лідерах галузі землі Тюрингії, отримання високооплачуваної роботи

Посилання на інші сторінки