fbpx


Основним пріоритетом у роботі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва є вдосконалення змісту навчання шляхом оснащення матеріально-технічної бази сучасним обладнанням, технікою, устаткуванням, запровадження інноваційних технологій.
Конкурентоспроможність сучасного робітника передусім залежить від того, чи володіє він прогресивними виробничими технологіями, чи вміє виконувати роботи з використанням новітніх матеріалів, інструментів, обладнання.
Продовжується співпраця Львівського ВПУ дизайну та будівництва із соціальними партнерами, яка втілюється у створенні сучасних навчально-практичних центрів, які концентрують найсучасніші досягнення виробничих та педагогічних технологій для впровадження їх у підготовку робітничих кадрів.
Однією із сходинок професійного зростання є міжнародна співпраця. Програма співпраці передбачає створення мережі навчальних центрів «Bosch» для учнів і педагогів ВПУ, розробку навчальних і методичних матеріалів, які можуть застосовуватись в навчальному процесі для будівельних, столярних і слюсарних спеціальностей.
30 жовтня 2013 року на базі Львівського ВПУ дизайну та будівництва був створений навчально-практичний центр ТзОВ «Роберт Бош Лтд» з метою вдосконалення теоретичної та практичної підготовки учнів, майстрів виробничого навчання, викладачів, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з електроінструменту та будівельної галузі.
Навчально-практичний центр ТзОВ «Роберт Бош Лтд» надає тренінгові, маркетингові, інформаційні, виробничі послуги для вирішення поточних і програмних завдань, що стоять перед училищем.
Навчально-практичний центр ТзОВ «Роберт Бош Лтд» сприяє зміцненню та розвитку матеріально-технічної бази училища, забезпечуючи сучасними та прогресивними електроінструментами, зокрема: електролобзиками, шуруповертами, перфораторами, фрезерними машинами, шліфмашинками, пилами, електрорубанками, електродрилями та ін.

Також результатом співпраці училища і  ТзОВ «Роберт Бош Лтд» є вдосконалення професійної, вузькоспеціалізованої підготовки майстрів виробничого навчання, а саме проходження навчальних курсів за темою «Вступний курс з електроінструменту Bosh».

Така співпраця з ТзОВ «Роберт Бош Лтд» дала можливість Львівському ВПУ дизайну та будівництва активно застосовувати інноваційні технології у професійній підготовці учнів, модернізації матеріально-технічної бази, забезпечення підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x