Підготовка висококваліфікованих робітників, їх освітній рівень є одним із основних факторів, що сприяють економічному розвитку та успішному працевлаштуванню. Прикладом інноваційного підходу до професійної підготовки учнів у Львівському ВПУ дизайну та будівництва є створення навчально практичного центру «Triora».
Співпраця навчального закладу з ПП ЗІП розпочалася з грудня 2014 року. Колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва при підготовці кваліфікованих робітників – опоряджувальників використовує інноваційні проекти, які пропонує ТзОВ ПП ЗІП. В навчальному закладі створена малярна майстерня, яка оформлена сучасними будівельними матеріалами TRIORA з дотриманням технологій нанесення.

Застосування передових технологій сприяють поліпшенню якості будівельних робіт, підвищенню продуктивності праці, зменшенню витрат матеріалів. Матеріали торгової марки «Triora» мають високий ступінь технологічності, виразності і простоти. Застосування сучасних матеріалів Triora є гарантією успішного оволодіння малярними роботами.

17 жовтня 2018 р. на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва створений навчально-практичний центр “TRIORA”

На базі навчально-практичного центру проводяться семінари, на яких обговорюються шляхи впровадження будівельних технологій при підготовці будівельників з опоряджувальних професій, а також майстер-класи на тему «Виконання декоративних робіт матеріалами торгової марки TRIORA».

Майстри виробничого навчання та викладачі проходять курси за програмою «Декоративні малярні покриття  ТМ TRIORA», “Структурні штукатурки ТМ TRIORA, завдяки яким підвищують свої професійні навички.
Навчально-практичний центр відіграє позитивну роль в оновленні змісту навчання і практичної підготовки учнів, майстрів виробничого навчання та викладачів.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x