ДНЗ Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва
запрошує на навчання за такими спеціальностями

Підвищення кваліфікації, перепідготовка та інше

№ П.П. Назва професій Тривалiсть Вартість Вид професійної підготовки
1 Продавець непродовольчих товарів (на базі НПБЦ KNAUF) 45 год. У відповідності до кошторису на час проведення навчання курсове навчання
2 Опорядження будівель з використання штукатурних систем KNAUF 40 год У відповідності до кошторису на час проведення навчання курсове навчання
3 Монтажник гіпсокартонних конструкцій 4 розряд (на базі НПБЦ KNAUF) 40 год У відповідності до кошторису на час проведення навчання курсове навчання
4 Утеплювач фасадів (на базі НПБЦ KNAUF) 40 год. У відповідності до кошторису на час проведення навчання курсове навчання
5 Монтажник гіпсокартонних конструкцій ІІІ розряд (на базі регіонального НПБЦ KNAUF) 40 год. У відповідності до кошторису на час проведення навчання курсове навчання
6 Структурні штукатурки ТМ “TRIORA” 48 год. У відповідності до кошторису на час проведення навчання курсове навчання
7 Декоративні малярні покриття ТМ “TRIORA” 48 год. У відповідності до кошторису на час проведення навчання курсове навчання
8 Покрівельник сталевих покрівель ІІ-ІІІ розряд 42 год У відповідності до кошторису на час проведення навчання курсове навчання

Прийом на навчання до ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем кваліфікований робітник, а також фахової передвищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра. Навчання здійснюється за державні кошти.

Професії

Код ДК

7129,7132,7141

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

Денна

Монтажник Гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр

Професія «Монтажник гіспокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр» користується попитом на ринку праці. Учні здобувають професійні компетентності – знання та уміння, які дають змогу виконувати трудові функції, швидко адаптуватися до сучасних змін у професійній діяльності.

Загальнопрофесійні компетентності передбачає оволодіння основами: ринкової економіки, матеріалознавства, будівельного креслення, електротехніки, енергоефективності та енергозбереження, роботи на персональному комп’ютері, а також дотримання та виконання вимог з охорони праці, промислової і пожежної безпеки, виробничої санітарії.

У виробничих майстернях училища учні виконують практичні роботи, що відповідають кваліфікаційній характеристиці професії: монтують перегородки, підвісні та підшивні стелі, облицювання ГКЛ, круглі конструкції та ламані форми. Використовуючи набуті теоретичні знання та практичні навики,  дотримуючись технологічної послідовності виконання робіт, учні проявляють себе, як кваліфіковані робітники.

На сьогоднішній день актуальним є «сухе будівництво», основним матеріалом якого є гіпсокартон та сухі будівельні суміші на основі гіпсу, що  дає можливість створювати складні архітектурні форми – арки, купола, колони, карнизи, пілястри, капітелі; хвилеподібні, циліндричні і вільної форми  підвісні стелі.

Учні цієї професії навчаються працювати з матеріалами та інструментами, самостійно вирішують різноманітні творчі завдання, вчаться створювати комфортний психологічний мікроклімат за допомогою кольору, використовуючи сучасні оздоблювальні матеріали.

На базі училища діють навчально-практичні центри:KNAUF, TRIORA, POLIMIN HUB, де можна  набути практичних вмінь та опанувати інноваційні технології.

 

Код ДК

7422, 7331

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Столяр. Реставратор виробів з дерева

“Столяр. Реставратор виробів з дерева” – фахівець, який займається обробкою дерева і виготовленням виробів із нього.

Столяр виконує цілий комплекс робіт: влаштовує віконні та дверні блоки, монтує перегородки, врізає замки, влаштовує вбудовані меблі і т.д. Учень навчається виконувати з’єднання і збирання елементів столярних виробів  різної складності.

Професійні майстри, матеріально-технічна база, сучасні інструменти, обладнання та матеріали забезпечують здобуття професійних навиків в столярній справі. Вдосконалюється професійний рівень учнів на гуртках «Різьбяр», «Меблевик».

Столяри можуть працювати як на великому будівництві, так і в будівельних бригадах,  меблевих фабриках, приватних меблевих та сімейних підприємствах. Столяр працює не лише з деревиною, а й матеріалами, які замінюють дерево, з різним способом кріплення і монтажу продукції, металевими шурупами, скобами, цвяхами, клеями, матеріалами, необхідними для облицьовування, обтягування, обробки дерев’яних виробів (плівками, лаками, фарбами, тканинами), займатися реставрацією пам’яток архітектури.

На базі навчального закладу діє навчально – практичний центр BOSH, що сприяє впровадженню у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання. Впровадження інноваційних технологій та модернізація матеріально-технічної бази училища забезпечують підготовку висококваліфікованих робітничих кадрів.

Код ДК

5122,7412

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кухар.Кондитер

Кухар, кондитер – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку для того, щоб творити. Професія потребує естетичного смаку та художніх здібностей, багатьох знань та вмінь, унікальне поєднання різних талантів. Це професія, яка приносить людині велике моральне задоволення.

Учень професії «Кухар. Кондитер» освоює:

— технологію приготування усіх видів страв та кулінарних виробів, особливості приготування національних, фірмових страв та страв іноземних кухонь;

— правила оформлення та подачі порційних страв та страв на замовлення;

— правила складання банкетного меню;

— приготування різних видів тіста та виробів з нього;

— основи, значення та технологію приготування дієтичного та дитячого харчування;

— ознаки доброякісності харчових продуктів та органолептичні методи їх визначення;

— умови, строки зберігання та реалізації сирої та готової продукції, напівфабрикатів;

— вихід готових виробів;

— санітарно-гігієнічні правила утримання продуктів,  кухні, та службових приміщень;

— правила особистої гігієни;

— правила використання та призначення обладнання, виробничого інвентаря, інструментів вимірювальних приладів, посуду, тари;

— дотримуватись правил охорони праці, внутрішнього розпорядку і вимог пожежної безпеки.

Професія «Кухаря. Кондитера» не має обмежень за статтю. Акуратність, уважність, творча фантазія під час виготовлення та оформлення кулінарних виробів – основні якості, які потрібні кухарю.

Сучасно обладнана кухня-лабораторія призначена для приготування страв та кулінарних виробів під час лабораторно-практичних робіт. Тут учні набувають та удосконалюють практичні знання та вміння, вчаться готувати страви та кулінарні вироби із застосуванням різних способів теплової та кулінарної  обробки. Досвідчені викладачі й майстри виробничого навчання навчать вас професійному та якісному приготуванню різноманітних страв.

Учні здобувають кваліфікацію кухаря IV-V розрядів та кондитера III розряду.

Під час вибору професії необхідно враховувати її спорідненість з такими професіями, як кондитер, пекар, офіціант, бармен, технік-технолог громадського харчування, продавець. Ці обставини можуть бути корисними та допомогти обрати, ту професію, для оволодіння якою вже є певні знання та навички.

Професія кухаря, кондитера дає можливість працювати на підприємствах різних форм власності та займатись індивідуальною трудовою діяльністю. Ринок праці завжди потребує дипломованого, кваліфікованого робітника.

Код ДК

7422, 7331

Термін навчання

2роки 10 місяці

Форма навчання

денна

Столяр.Різьбяр по дереву та бересту

Професія для тих, хто хоче на високому професійному рівні опановувати один із найцікавіших видів народного мистецтва – художню обробку деревини. В професії переважає індивідуальна творчість, у якій кожний проявляє себе, своє розуміння завдань, фантазію і культуру.

Різьбяр по дереву та бересті створює просторові декоративні і прикладні об’єкти з дерева та бересту: скульптури, фігури, деталі інтер’єру, різьблені елементи меблів, дерев’яні вироби, елементи оздоблення інтер’єру та художні аксесуари, елементи ландшафтного дизайну тощо. «Столяр. Різьбяр по дереву та бересту» – професія творчих та талановитих.

Випускники училища зможуть реалізувати набуті професійні знання в: художніх промислах, пов‘язаних із різьбою по дереву та бересту; меблевому виробництві як серійному, так і на замовлення; художньо-декоративному оформленні інтер‘єрів.          Декоративні вироби різьбярів вносять гармонію та красу в інтер’єр приміщень. Дана професія приносить моральне та естетичне задоволення від створення виробів власними руками, а також являється високооплачуваною на ринку праці.

Код ДК

7129

Термін навчання

1 рік 1 місяць

Форма навчання

Денна(дуальна)

Монтажник Гіпсокартонних конструкцій

Професія «Монтажник гіспокартонних конструкцій» користується попитом на ринку праці. Учні здобувають професійні компетентності – знання та уміння, які дають змогу виконувати трудові функції, швидко адаптуватися до сучасних змін у професійній діяльності.

Загальнопрофесійні компетентності передбачає оволодіння основами: ринкової економіки, матеріалознавства, будівельного креслення, електротехніки, енергоефективності та енергозбереження, роботи на персональному комп’ютері, а також дотримання та виконання вимог з охорони праці, промислової і пожежної безпеки, виробничої санітарії.

У виробничих майстернях училища учні виконують практичні роботи, що відповідають кваліфікаційній характеристиці професії: монтують перегородки, підвісні та підшивні стелі, облицювання ГКЛ, круглі конструкції та ламані форми. Використовуючи набуті теоретичні знання та практичні навики,  дотримуючись технологічної послідовності виконання робіт, учні проявляють себе, як кваліфіковані робітники.

На сьогоднішній день актуальним є «сухе будівництво», основним матеріалом якого є гіпсокартон та сухі будівельні суміші на основі гіпсу, що  дає можливість створювати складні архітектурні форми – арки, купола, колони, карнизи, пілястри, капітелі; хвилеподібні, циліндричні і вільної форми  підвісні стелі.

Учні цієї професії навчаються працювати з матеріалами та інструментами, самостійно вирішують різноманітні творчі завдання, вчаться створювати комфортний психологічний мікроклімат за допомогою кольору, використовуючи сучасні оздоблювальні матеріали.

На базі училища діють навчально-практичні центри:KNAUF, TRIORA, POLIMIN HUB, де можна  набути практичних вмінь та опанувати інноваційні технології.

 

Код ДК

7212,7231

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Професія “Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” входить в топ 5 професій найбільш затребуваних та високооплачуваних на сучасному ринку праці. Попит на електрогазозварників на ринку праці не зменшується. Зростання кількості автомобілів у країні спричиняє значне розширення мережі підприємств їх технічного обслуговування й ремонту, залучення великої кількості кваліфікованих кадрів.

Кваліфікований робітник цієї професії навчається з’єднувати металеві деталі в складні конструкції за допомогою електрогазозварювання. Учні отримують грунтовні знання з технології зварювальних робіт, ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів, знаннями з спецтехнології і матеріалознавства, вивчають обладнання, матеріали, технологію виконання електро- і газозварювальних робіт, безпечні прийоми робіт, організацію праці зварювальника.

Професія електрогазозварювальника приваблива тим, що знання і вміння, які ви отримаєте у нас в училищі, з успіхом можете реалізувати як у будівництві, так і в багатьох галузях народного господарства. В училищі є майстерня електрогазозварювання з відповідним устаткуванням, що постійно модернізується відповідно до вимог сучасних вимог.

Після завершення навчання учні отримують кваліфікацію електрогазозварника IІI розряду та слюсаря II розряду.

Код ДК

7212,7231

Термін навчання

1 рік 6 місяців

Форма навчання

денна

Елетрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Професія “Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” входить в топ 5 професій найбільш затребуваних та високооплачуваних на сучасному ринку праці. Попит на електрогазозварників на ринку праці не зменшується. Зростання кількості автомобілів у країні спричиняє значне розширення мережі підприємств їх технічного обслуговування й ремонту, залучення великої кількості кваліфікованих кадрів.

Кваліфікований робітник цієї професії навчається з’єднувати металеві деталі в складні конструкції за допомогою електрогазозварювання. Учні отримують грунтовні знання з технології зварювальних робіт, ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів, знаннями з спецтехнології і матеріалознавства, вивчають обладнання, матеріали, технологію виконання електро- і газозварювальних робіт, безпечні прийоми робіт, організацію праці зварювальника.

Професія електрогазозварювальника приваблива тим, що знання і вміння, які ви отримаєте у нас в училищі, з успіхом можете реалізувати як у будівництві, так і в багатьох галузях народного господарства. В училищі є майстерня електрогазозварювання з відповідним устаткуванням, що постійно модернізується відповідно до вимог сучасних вимог.

Після завершення навчання учні отримують кваліфікацію електрогазозварника IІI розряду та слюсаря II розряду.

Код ДК

7422,7131

Термін навчання

1рік 6 місяців

Форма навчання

Денна

Столяр будівельний. Покрівельник сталевих покрівель

Столяр. Покрівельник сталевих покрівель – одна з небагатьох робітничих професій, яка є актуальною та високооплачуваною. Фахівець з даної професії виконує роботи під час улаштовування та ремонту покрівель: зведення дерев’яних конструкцій даху, монтаж, встановлення дахового покриття  (металопрофіль, металочерепиця). Учні училища забезпечені сучасним обладнанням, електроінструментами та матеріалами.

На базі училища створений навчально-практичний центр ТзОВ «Роберт Бош Лтд»,  що сприяє впровадженню у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з електроінструменту та будівельної галузі.

Навчально-практичний центр ТзОВ «Роберт Бош Лтд» сприяє зміцненню та розвитку матеріально-технічної бази училища, забезпечуючи сучасними та прогресивними електроінструментами, зокрема: електролобзиками, шуруповертами, перфораторами, фрезерними машинами, шліфмашинками, пилами, електрорубанками, електродрилями та ін.

Столяри можуть працювати як на великому будівництві, так і в будівельних бригадах, приватних меблевих підприємствах.

На базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва відкритий навчально-практичного майданчик для здобуття кваліфікації «Покрівельник сталевих покрівель» за технологіями ТОВ «Тайл». Метою створення навчально-практичного майданчика є підготовка кваліфікованих, конкурентоспроможних на ринку праці робітників, навчання незайнятого населення, підвищення кваліфікації, залучення фізичних та юридичних осіб,  перепідготовка працюючого населення з використанням сучасних технологій покрівельних матеріалів ТОВ «Тайл» з отриманням сертифікату міжнародного зразка.

Код ДК

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Прикладна механіка; Будівництво та цивільна інженерія

Освітньо – професійний ступінь фахової передвищої освіти. Напрями підготовки:

  • Будівництво та цивільна інженерія;
  • Прикладна механіка;

Студенти здобувають кваліфікацію “Технік- будівельник“ та “Технік-технолог зварювального  виробництва ”

Можливості професійної реалізації:

  • Інженер в галузі цивільного будівництва;
  • Інженер з проектно-кошторисної роботи;
  • Менеджер з архітектури та будівництва, технічного контролю, аналізу та реклами;
  • Менеджер у житлово-комунальному господарстві;
  • Менеджер виробництва;
  • Механік дільниці;
  • Спеціаліст з управління підрозділами машинобудівних підприємств;
  • Інженер – технолог;

Фахівці даних спеціальностей можуть працювати на престижних посадах державних, приватних підприємств та установ та займатися власним бізнесом.

Код ДК

192

Термін навчання

1рік 10 міс

Форма навчання

денна

Будівництво та цивільна інженерія

Монтажник Гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр на базі 9 класів

Код ДК

7129,7132,7141

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

Денна

Монтажник Гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр

Професія «Монтажник гіспокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр» користується попитом на ринку праці. Учні здобувають професійні компетентності – знання та уміння, які дають змогу виконувати трудові функції, швидко адаптуватися до сучасних змін у професійній діяльності.

Загальнопрофесійні компетентності передбачає оволодіння основами: ринкової економіки, матеріалознавства, будівельного креслення, електротехніки, енергоефективності та енергозбереження, роботи на персональному комп’ютері, а також дотримання та виконання вимог з охорони праці, промислової і пожежної безпеки, виробничої санітарії.

У виробничих майстернях училища учні виконують практичні роботи, що відповідають кваліфікаційній характеристиці професії: монтують перегородки, підвісні та підшивні стелі, облицювання ГКЛ, круглі конструкції та ламані форми. Використовуючи набуті теоретичні знання та практичні навики,  дотримуючись технологічної послідовності виконання робіт, учні проявляють себе, як кваліфіковані робітники.

На сьогоднішній день актуальним є «сухе будівництво», основним матеріалом якого є гіпсокартон та сухі будівельні суміші на основі гіпсу, що  дає можливість створювати складні архітектурні форми – арки, купола, колони, карнизи, пілястри, капітелі; хвилеподібні, циліндричні і вільної форми  підвісні стелі.

Учні цієї професії навчаються працювати з матеріалами та інструментами, самостійно вирішують різноманітні творчі завдання, вчаться створювати комфортний психологічний мікроклімат за допомогою кольору, використовуючи сучасні оздоблювальні матеріали.

На базі училища діють навчально-практичні центри:KNAUF, TRIORA, POLIMIN HUB, де можна  набути практичних вмінь та опанувати інноваційні технології.

 

Правила прийому Документи до вступу

Столяр. Реставратор виробів з дерева на базі 9 класів

Код ДК

7422, 7331

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Столяр. Реставратор виробів з дерева

“Столяр. Реставратор виробів з дерева” – фахівець, який займається обробкою дерева і виготовленням виробів із нього.

Столяр виконує цілий комплекс робіт: влаштовує віконні та дверні блоки, монтує перегородки, врізає замки, влаштовує вбудовані меблі і т.д. Учень навчається виконувати з’єднання і збирання елементів столярних виробів  різної складності.

Професійні майстри, матеріально-технічна база, сучасні інструменти, обладнання та матеріали забезпечують здобуття професійних навиків в столярній справі. Вдосконалюється професійний рівень учнів на гуртках «Різьбяр», «Меблевик».

Столяри можуть працювати як на великому будівництві, так і в будівельних бригадах,  меблевих фабриках, приватних меблевих та сімейних підприємствах. Столяр працює не лише з деревиною, а й матеріалами, які замінюють дерево, з різним способом кріплення і монтажу продукції, металевими шурупами, скобами, цвяхами, клеями, матеріалами, необхідними для облицьовування, обтягування, обробки дерев’яних виробів (плівками, лаками, фарбами, тканинами), займатися реставрацією пам’яток архітектури.

На базі навчального закладу діє навчально – практичний центр BOSH, що сприяє впровадженню у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання. Впровадження інноваційних технологій та модернізація матеріально-технічної бази училища забезпечують підготовку висококваліфікованих робітничих кадрів.

Правила прийому Документи до вступу

Кухар.Кондитер на базі 9 класів

Код ДК

5122,7412

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кухар.Кондитер

Кухар, кондитер – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку для того, щоб творити. Професія потребує естетичного смаку та художніх здібностей, багатьох знань та вмінь, унікальне поєднання різних талантів. Це професія, яка приносить людині велике моральне задоволення.

Учень професії «Кухар. Кондитер» освоює:

— технологію приготування усіх видів страв та кулінарних виробів, особливості приготування національних, фірмових страв та страв іноземних кухонь;

— правила оформлення та подачі порційних страв та страв на замовлення;

— правила складання банкетного меню;

— приготування різних видів тіста та виробів з нього;

— основи, значення та технологію приготування дієтичного та дитячого харчування;

— ознаки доброякісності харчових продуктів та органолептичні методи їх визначення;

— умови, строки зберігання та реалізації сирої та готової продукції, напівфабрикатів;

— вихід готових виробів;

— санітарно-гігієнічні правила утримання продуктів,  кухні, та службових приміщень;

— правила особистої гігієни;

— правила використання та призначення обладнання, виробничого інвентаря, інструментів вимірювальних приладів, посуду, тари;

— дотримуватись правил охорони праці, внутрішнього розпорядку і вимог пожежної безпеки.

Професія «Кухаря. Кондитера» не має обмежень за статтю. Акуратність, уважність, творча фантазія під час виготовлення та оформлення кулінарних виробів – основні якості, які потрібні кухарю.

Сучасно обладнана кухня-лабораторія призначена для приготування страв та кулінарних виробів під час лабораторно-практичних робіт. Тут учні набувають та удосконалюють практичні знання та вміння, вчаться готувати страви та кулінарні вироби із застосуванням різних способів теплової та кулінарної  обробки. Досвідчені викладачі й майстри виробничого навчання навчать вас професійному та якісному приготуванню різноманітних страв.

Учні здобувають кваліфікацію кухаря IV-V розрядів та кондитера III розряду.

Під час вибору професії необхідно враховувати її спорідненість з такими професіями, як кондитер, пекар, офіціант, бармен, технік-технолог громадського харчування, продавець. Ці обставини можуть бути корисними та допомогти обрати, ту професію, для оволодіння якою вже є певні знання та навички.

Професія кухаря, кондитера дає можливість працювати на підприємствах різних форм власності та займатись індивідуальною трудовою діяльністю. Ринок праці завжди потребує дипломованого, кваліфікованого робітника.

Правила прийому Документи до вступу

Столяр.Різьбяр по дереву та бересту на базі 9 класів

Код ДК

7422, 7331

Термін навчання

2роки 10 місяці

Форма навчання

денна

Столяр.Різьбяр по дереву та бересту

Професія для тих, хто хоче на високому професійному рівні опановувати один із найцікавіших видів народного мистецтва – художню обробку деревини. В професії переважає індивідуальна творчість, у якій кожний проявляє себе, своє розуміння завдань, фантазію і культуру.

Різьбяр по дереву та бересті створює просторові декоративні і прикладні об’єкти з дерева та бересту: скульптури, фігури, деталі інтер’єру, різьблені елементи меблів, дерев’яні вироби, елементи оздоблення інтер’єру та художні аксесуари, елементи ландшафтного дизайну тощо. «Столяр. Різьбяр по дереву та бересту» – професія творчих та талановитих.

Випускники училища зможуть реалізувати набуті професійні знання в: художніх промислах, пов‘язаних із різьбою по дереву та бересту; меблевому виробництві як серійному, так і на замовлення; художньо-декоративному оформленні інтер‘єрів.          Декоративні вироби різьбярів вносять гармонію та красу в інтер’єр приміщень. Дана професія приносить моральне та естетичне задоволення від створення виробів власними руками, а також являється високооплачуваною на ринку праці.

Правила прийому Документи до вступу

Монтажник Гіпсокартонних конструкцій на базі 11 класів

Код ДК

7129

Термін навчання

1 рік 1 місяць

Форма навчання

Денна(дуальна)

Монтажник Гіпсокартонних конструкцій

Професія «Монтажник гіспокартонних конструкцій» користується попитом на ринку праці. Учні здобувають професійні компетентності – знання та уміння, які дають змогу виконувати трудові функції, швидко адаптуватися до сучасних змін у професійній діяльності.

Загальнопрофесійні компетентності передбачає оволодіння основами: ринкової економіки, матеріалознавства, будівельного креслення, електротехніки, енергоефективності та енергозбереження, роботи на персональному комп’ютері, а також дотримання та виконання вимог з охорони праці, промислової і пожежної безпеки, виробничої санітарії.

У виробничих майстернях училища учні виконують практичні роботи, що відповідають кваліфікаційній характеристиці професії: монтують перегородки, підвісні та підшивні стелі, облицювання ГКЛ, круглі конструкції та ламані форми. Використовуючи набуті теоретичні знання та практичні навики,  дотримуючись технологічної послідовності виконання робіт, учні проявляють себе, як кваліфіковані робітники.

На сьогоднішній день актуальним є «сухе будівництво», основним матеріалом якого є гіпсокартон та сухі будівельні суміші на основі гіпсу, що  дає можливість створювати складні архітектурні форми – арки, купола, колони, карнизи, пілястри, капітелі; хвилеподібні, циліндричні і вільної форми  підвісні стелі.

Учні цієї професії навчаються працювати з матеріалами та інструментами, самостійно вирішують різноманітні творчі завдання, вчаться створювати комфортний психологічний мікроклімат за допомогою кольору, використовуючи сучасні оздоблювальні матеріали.

На базі училища діють навчально-практичні центри:KNAUF, TRIORA, POLIMIN HUB, де можна  набути практичних вмінь та опанувати інноваційні технології.

 

Правила прийому Документи до вступу

Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів на базі 9 класів

Код ДК

7212,7231

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Професія “Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” входить в топ 5 професій найбільш затребуваних та високооплачуваних на сучасному ринку праці. Попит на електрогазозварників на ринку праці не зменшується. Зростання кількості автомобілів у країні спричиняє значне розширення мережі підприємств їх технічного обслуговування й ремонту, залучення великої кількості кваліфікованих кадрів.

Кваліфікований робітник цієї професії навчається з’єднувати металеві деталі в складні конструкції за допомогою електрогазозварювання. Учні отримують грунтовні знання з технології зварювальних робіт, ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів, знаннями з спецтехнології і матеріалознавства, вивчають обладнання, матеріали, технологію виконання електро- і газозварювальних робіт, безпечні прийоми робіт, організацію праці зварювальника.

Професія електрогазозварювальника приваблива тим, що знання і вміння, які ви отримаєте у нас в училищі, з успіхом можете реалізувати як у будівництві, так і в багатьох галузях народного господарства. В училищі є майстерня електрогазозварювання з відповідним устаткуванням, що постійно модернізується відповідно до вимог сучасних вимог.

Після завершення навчання учні отримують кваліфікацію електрогазозварника IІI розряду та слюсаря II розряду.

Правила прийому Документи до вступу

Елетрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів на базі 11 класів

Код ДК

7212,7231

Термін навчання

1 рік 6 місяців

Форма навчання

денна

Елетрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Професія “Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” входить в топ 5 професій найбільш затребуваних та високооплачуваних на сучасному ринку праці. Попит на електрогазозварників на ринку праці не зменшується. Зростання кількості автомобілів у країні спричиняє значне розширення мережі підприємств їх технічного обслуговування й ремонту, залучення великої кількості кваліфікованих кадрів.

Кваліфікований робітник цієї професії навчається з’єднувати металеві деталі в складні конструкції за допомогою електрогазозварювання. Учні отримують грунтовні знання з технології зварювальних робіт, ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів, знаннями з спецтехнології і матеріалознавства, вивчають обладнання, матеріали, технологію виконання електро- і газозварювальних робіт, безпечні прийоми робіт, організацію праці зварювальника.

Професія електрогазозварювальника приваблива тим, що знання і вміння, які ви отримаєте у нас в училищі, з успіхом можете реалізувати як у будівництві, так і в багатьох галузях народного господарства. В училищі є майстерня електрогазозварювання з відповідним устаткуванням, що постійно модернізується відповідно до вимог сучасних вимог.

Після завершення навчання учні отримують кваліфікацію електрогазозварника IІI розряду та слюсаря II розряду.

Правила прийому Документи до вступу

Столяр будівельний. Покрівельник сталевих покрівель на базі 11 класів

Код ДК

7422,7131

Термін навчання

1рік 6 місяців

Форма навчання

Денна

Столяр будівельний. Покрівельник сталевих покрівель

Столяр. Покрівельник сталевих покрівель – одна з небагатьох робітничих професій, яка є актуальною та високооплачуваною. Фахівець з даної професії виконує роботи під час улаштовування та ремонту покрівель: зведення дерев’яних конструкцій даху, монтаж, встановлення дахового покриття  (металопрофіль, металочерепиця). Учні училища забезпечені сучасним обладнанням, електроінструментами та матеріалами.

На базі училища створений навчально-практичний центр ТзОВ «Роберт Бош Лтд»,  що сприяє впровадженню у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з електроінструменту та будівельної галузі.

Навчально-практичний центр ТзОВ «Роберт Бош Лтд» сприяє зміцненню та розвитку матеріально-технічної бази училища, забезпечуючи сучасними та прогресивними електроінструментами, зокрема: електролобзиками, шуруповертами, перфораторами, фрезерними машинами, шліфмашинками, пилами, електрорубанками, електродрилями та ін.

Столяри можуть працювати як на великому будівництві, так і в будівельних бригадах, приватних меблевих підприємствах.

На базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва відкритий навчально-практичного майданчик для здобуття кваліфікації «Покрівельник сталевих покрівель» за технологіями ТОВ «Тайл». Метою створення навчально-практичного майданчика є підготовка кваліфікованих, конкурентоспроможних на ринку праці робітників, навчання незайнятого населення, підвищення кваліфікації, залучення фізичних та юридичних осіб,  перепідготовка працюючого населення з використанням сучасних технологій покрівельних матеріалів ТОВ «Тайл» з отриманням сертифікату міжнародного зразка.

Правила прийому Документи до вступу

Прикладна механіка; Будівництво та цивільна інженерія на базі класів

Код ДК

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Прикладна механіка; Будівництво та цивільна інженерія

Освітньо – професійний ступінь фахової передвищої освіти. Напрями підготовки:

  • Будівництво та цивільна інженерія;
  • Прикладна механіка;

Студенти здобувають кваліфікацію “Технік- будівельник“ та “Технік-технолог зварювального  виробництва ”

Можливості професійної реалізації:

  • Інженер в галузі цивільного будівництва;
  • Інженер з проектно-кошторисної роботи;
  • Менеджер з архітектури та будівництва, технічного контролю, аналізу та реклами;
  • Менеджер у житлово-комунальному господарстві;
  • Менеджер виробництва;
  • Механік дільниці;
  • Спеціаліст з управління підрозділами машинобудівних підприємств;
  • Інженер – технолог;

Фахівці даних спеціальностей можуть працювати на престижних посадах державних, приватних підприємств та установ та займатися власним бізнесом.

Правила прийому Документи до вступу

Будівництво та цивільна інженерія на базі класів

Код ДК

192

Термін навчання

1рік 10 міс

Форма навчання

денна

Будівництво та цивільна інженерія

Правила прийому Документи до вступу

Можливо вас зацікавить